1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Zoja 62

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-09, 22:48   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Vicctory, w Gliwicach płukaliśmy jamę ustną Caphosolem. Niektórzy onkolodzy mają darmowe próbki, bo w aptekach trzeba zamawiać. Dość dobry lek - ja czułam znaczną poprawę.

A propos żarełka.....nawet sobie nie wyobrażasz jak sakramencko pieką pomidory i truskawki...masakra! Mogłam je spokojnie jeść dopiero rok po naświetlaniach.

A jak z Nutridrinkami? Próbowałaś?

Pozdrawiam. Trzymaj się dzielnie :-D
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Zoja 62

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-07, 08:58   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Vicctory, wszystko to co się dzieje, jest - niestety - wpisane w leczenie. Dobrze, że nie masz jeszcze ran w buzi. Suchość w gardle i kłopoty z przełykaniem będą Ci towarzyszyć już do końca naświetlania. Popijaj cały czas wodę wodę niegazowaną, przynosi to ulgę.
To wydzielanie śliny w nocy, znam z autopsji, spałam z chusteczkami pod ręką.
Trzymaj się, masz już powoli bliżej niż dalej :)

A na zaparcia popijałyśmy sobie Xennę wieczorkiem, nie zawsze był efekt ale cała impreza skończyła się równo z naświetlaniami ;)
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Zoja 62

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-04-03, 09:35   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Vicctory i tak trzymaj. To bardzo właściwe podejście do gada :okok"
  Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Zoja 62

Odpowiedzi: 241
Wyświetleń: 108277

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-03-22, 12:00   Temat: Rak płaskonabłonkowy migdałka lewego
Vicctory, moja córka i zięć są wegetarianami i to już od 20 lat więc trochę znam temat.
Czy jadasz ryby? Jeśli tak, postaraj się jeść ich jak najwięcej, mogą być robione na parze
Poza ty nie zaniedbuj nabiału i świeżych warzyw .Dopóki możesz, jedz jak najwięcej, bo później zaczną się problemy.
Pozdrawiam i trzymaj się mocno!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group